کاهش ساعت کاری حضوری و دورکاری کارکنان دانشگاه در سراسر کشور

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از کاهش ساعت کاری کارکنان تا پایان هفته جاری (۱۴ اسفند) خبر داد و گفت: طبق مصوبه نشست فوق العاده هیات رییسه دانشگاه و در راستای سیاست های ابلاغی ستاد ملی پیشگیری از کرونا و به منظور مقابله هرچه بیشتر با گسترش ویروس کرونا، ساعت کاری سازمان مرکزی ،ستادهای استانی،مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور سراسر کشور به صورت حضوری از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲ و به صورت دورکاری از ساعت ۱۲ تا ۱۵:۴۵ خواهد بود.
 
امیرحسین بهروز با عنوان اینکه کلیه مراقبت های بهداشتی، ارائه ماسک و ضد عفونی سطوح ، سرویس های ایاب و ذهاب و اتومبیل های شخصی در سازمان مرکزی در حال انجام است و به استان ها نیز ابلاغ شده است، تاکید کرد: طبق اطلاعیه های قبلی، کلیه مراکز و واحدها تا پایان سال، باید کلاسهای آموزشی را به صورت الکترونیکی برگزار نموده و روزهای پنج شنبه نیز جزو تعطیلی کاری محسوب خواهد شد.
 
وی اضافه کرد: معاونت اداری، مالی و عمرانی برای دورکاری کارکنان،مرخصی و عدم مراجعه جانبازان و بیماران ریوی تمهیدات لازم را در نظر خواهد گرفت.
بهروز افزود: به منظور پیشگیری از ابتلای همکاران دارای بیماری های زمینه ای از جمله تنفسی،ریوی،دیابت،آسم،بیماری های خاص و همچنین همکاران باردار و دارای پاس شیر نیز مصوب شد این قبیل همکاران تا پایان هفته جاری با هماهنگی مدیر مربوطه و ارائه مدرک معتبر از پزشک متخصص نسبت به انجام وظیفه محوله به صورت دورکاری اقدام کنند و نیاز به حضور فیزیکی نیست.
 
وی با عنوان اینکه مصوبات هیات ر رییسه دانشگاه در راستای سلامتی و آسایش و امنیت خاطر کارکنان است، هر گونه تعطیلی احتمالی را منوط به اعلام ستادهای استانی مقابله با کرونا مستقر در استانداری ها در سراسر کشور دانست.
 


 

 
مشاهده : 8425        تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 20-12-1398