بیانیه دانشگاه پیام نور سردشت درباره ترور رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع

بیانیه دانشگاه پیام نور سردشت درباره ترور رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع

 

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون

 خبر شهادت مظلومانه دانشمند برجسته و عالیقدر رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و یکی از چهره های راهبردی صنعت هسته‌ای و حوزه نظامی کشور جناب آقای محسن فخری زاده در سالروز ترور ناجوانمردانه نابغه هسته‌ای کشور شهید مجید شهریاری قلوب ملت مسلمان ما را بیش از پیش جریحه‌دار نموده و ایران اسلامی بار دیگر در سوگ یکی از فرزندان عزیز خود نشسته است.

این اقدام بیانگر به بن بست رسیدن دشمن در آسیب رسانی به کلیت نظام جمهوری اسلامی و اتحاد ملت ایران اسلامی است که این اقدامات دانشمندان ما را هوشیارتر خواهد کرد.

  امروز پیشرفت های علمی دانشمندان نظام اسلامی، در کشور نهادینه شده و دشمنان بدانند با ترور و شهادت اساتید در این مسیر هیچ خللی ایجاد نخواهد شد و در واقع چهره کریه آنها را بیشتر نمایان کرده و آنان را در جهان منفورتر می کند.

  بلاشک ، این عزت و افتخار پیشرفتهای برق آسای ایران اسلامی را در گام نخست مدیون رهنمودها و ارشادات بحق رهبر حکیم انقلاب بوده و در گام دیگر ممنون ایثار و مجاهدت اساتید برجسته و دانشمندان خستگی ناپذیر بسیجی این مرز پرگهر می باشیم که در گمنامی و بی نشانی به تحقیقات علمی می­پردازند دشمنان این ملت باید بدانند هرگز نمی توانند با اقدامات تروریستی ، مسیر پر افتخار جهاد علمی پژوهشی ایران عزیز را متوقف کنند.


این همان منطق مستکبران فرومایه است که برای جلوگیری از پیشرفت روز افزون علم و صنایع علمی کشور دست کثیف خود را به خون دانشمندان و عزیزان ملتمان آلوده می‌کند اما به فرموده امام راحل رضوان الله علیه این خونها درخت انقلاب و عقیده ما را بارورتر خواهند کرد و به فضل خداوند ملت ما در فرصت مناسب انتقام خون شهدای خود را از این دشمنان جنایتکار خواهد گرفت.


دانشگاه پیام نور سردشت این حادثه تأسف‌بار را به ساحت مقدس امام زمان ارواحنا فدا، رهبر معظم انقلاب و ملت مسلمان و انقلابی ایران تبریک و تسلیت عرض کرده و برای آن شهید عزیز علو درجات و برای خانواده آن فقید سعید صبر جزیل از درگاه خداوند مسئلت می نماید.

 

امورفرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور سردشت

 دانشمند برجسته و عالیقدر رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و یکی از چهره های راهبردی صنعت هسته‌ای و حوزه نظامی کشور جناب آقای محسن فخری زاده     : جهت دریافت فایل بر روی آیکن روبرو کلیک کنیدمشاهده : 604        تاریخ انتشار خبر : شنبه 08-09-1399